Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Шахова спільнота Здолбунова відзначила День шахів

Другий рік поспіль шахова спільнота Здолбунова відзначає День шахів бліц-турніром на  свіжому повітрі у павільйоні рибалки на Старомильському ставку. Зливи, що почалися  напередодні,  не стали на заваді дванадцятьом учасникам.

Боротьба була впертою, бо при однаковій кількості набраних очок, призерів довелося б визначати за додатковими показниками.

По 10 очок з 11 набрали кандидати у майстри спорту Юрій Кошмак і Анатолій КирилюкПерше місце з урахованням SB-коєфіцієнту дісталося Юрію Кошмаку. На третє місце з 8,5 очками претендували кандидат у майстри  Йосип Борзенко і першорозрядник Олег Прокопчук. Додатковий показник виявився кращим у старшого по званню.

Призери нагороджені грамотами Здолбунівського осередку ВФСТ «Колос» ( голова Янчук В.В.) і цінними подарунками Федерації шахів Рівненщини.

Зазначимо, 1 листопада 2011 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про проголошення Дня шахів в Україні», який відзначається щорічно 20 липня. Раніше, ще у 1966 році, на цю дату ЮНЕСКО заклала традицію святкування Міжнародного Дня шахів.


Здолбунівська Громада

 

#шахи 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: