Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сарненська громада передала одному з підрозділів полку «Азов» автомобіль-позашляховик

Автомобіль-позашляховик  від Сарненської громади передали до одного з підрозділів полку «Азов» Збройних Сил України, бійці якого тримають оборону на передових позиціях.  Профінансували купівлю автівки Сарненська міська рада спільно з приватним підприємцем Олександром Поляковим. 

Перед відправленням до місця призначення, на передові рубежі воєнних дій, автомобіль наповнили різноманітними речами та продуктами, яких потребують наші захисники.  

Підтримуємо їх думками, діями, молитвами. Надійний тил - запорука успіху й військової звитяги! 

 

ВІДПРАВИЛИ ЧЕРГОВИЙ АВТОМОБІЛЬ  ДЛЯ ЗСУ ????????    Автомобіль-позашляховик  від Сарненської громади передали до одного з підрозділів полку «Азов» Збройних Сил України, бійці якого тримають оборону на передових позиціях.  Профінансували купівлю автівки Сарненська міська рада спільно з приватним підприємцем Олександром Поляковим.     Перед відправленням до місця призначення, на передові рубежі воєнних дій, автомобіль наповнили різноманітними речами та продуктами, яких потребують наші захисники.   Підтримуємо їх думками, діями, молитвами. Надійний тил - запорука успіху й військової звитяги! ????    Разом ми - СИЛА?    ПЕРЕМОГА буде за нами??    Слава УКРАЇНІ????????

Posted by Сарненська міська рада on Wednesday, June 29, 2022

 Разом ми - СИЛА

 ПЕРЕМОГА буде за нами

 Слава УКРАЇНІ

Сарненська міська рада


 

#допомога  #ЗСУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: