Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2017

 

Алгоритм реєстрації простий:

1. Із 10 по 31 січня 2017 року зайти на сайт ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua на сторінку «Пробне ЗНО-2017».

 

2. Заповнити реєстраційну форму.

 

3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО».

 

4. Зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» та роздрукувати квитанцію про оплату. 

 

5. Здійснити оплату протягом 5-ти робочих днів та перевірити в особистому кабінеті учасника статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).

 

6. Після 15 березня 2017 року зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» і роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.

 

Вартість одного тестування становить 129 грн.

 

   Бонус-подарунок очікує на учасників, які першими зареєструються та здійснять проплату за участь у пробному ЗНО: перевірка відкритої частини сертифікаційної роботи з української мови і літератури для перших 100 зареєстрованих, для 200 – з англійської мови, для 300 – з математики.

   Безоплатно беруть участь в одному із тестувань діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

 

Терміни проведення пробного ЗНО:

Субота, 01 квітня 2017 року – українська мова та література

Субота, 08 квітня 2017 року – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія, російська мова.

 

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА