Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівнянка Янна Зінкевич поділилася світлинами і розповіла про підготовку ветеранів до змагань у США

Волонтерка, медик-доброволець,  народна депутатка з Рівного Яна Зінкевич показала залаштунки тренувань команди з регбі та баскетболу на візку.

Джерело Horyn.info.

Нагадаємо, що цьогоріч, 12-22 вересня 40 ветеранів України вперше представлятимуть державу на міжнародних змаганнях Warrior Games: Team Ukraine («Ігри Воїнів») в Орландо у штаті Флорида, США.  До складу національної збірної увійшло четверо ветеранів з Рівненщини. Зокрема, Бадарак Андрій  із смт. Клевань, Іван Лепеха  із Рівного, Андрій Усач — з Березного та уродженка Рівного Яна Зінкевич.

“Повертаюсь в Київ з тренувального збору команди з регбі та баскетболу на візку Warrior Games: Team Ukraine, що вже за півтора місяці полетить у США представляти Україну. Маю честь бути однією з 40-ка. Тренування цікаві, інтенсивні, завдяки Тарасу Шпуку. Організація чудова, завдяки Ілоні Волошиній. Дякую всім причетним до організації, і звісно побратимам з команди. Було круто!” – написала Яна Зінкевич.

Цьогоріч Україна вперше в історії візьме участь у міжнародних змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів) з адаптивних видів спорту для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки, їх відмінність від інших ветеранських змагань. Повний список учасників змагань можна побачити за посиланням.

Фото: Миколи  Сінельникова

#Warrior Games  #АТО  #ветерани 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: