Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівнянка – на обкладинці іспанського «глянцю»

24-річна Ангеліна Ралко з Рівного потрапила на обкладинку відомого іспанського журналу DOLCE.  Це була її давня мрія, яка здійснилася на початку 2023 року. За всю історію журналу його обличчям неодноразово ставали зірки мистецтва, політики, кіно та інші знаменитості. У цьому можна пересвідчитися, відвідавши сторінку Dolcemag в Інстаграм. Сказати, що це престижно – це не сказати нічого. Одне слово, нашій землячці  неабияк пощастило. 

Ангеліна є випускницею Рівненського НВК «Престиж». Після закінчення навчального закладу вступила до польського університету в місті Зелена Гура на спеціальність «Журналістика». А після завершення навчання влаштувалася на роботу фахівцем у відділі по роботі з персоналом у німецькій фірмі MOMOХ у Щеціні.
Але давня мрія займатися моделінгом не полишала її ніколи. Тож Ангеліна вирішила поєднувати роботу і фотосесії для моделей. Працює з багатьма відомими фотохудожниками, які часто
запрошують її на фотосесії. І, як бачимо, їй вдається досягати вершин у цьому. У її моделінговому багажі і фото в канадському теж відомому глянці Vigor. Тож хочеться вірити в те, що на нашу Ангеліну Ралко чекає чудове модельне майбутнє.
• Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: