Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівнянин отримав мікрогрант на створення власного бізнесу.

Сергій Карпюк із Рівного один із перших, хто отримав позитивне рішення на одержання мікрогранту на створення власного бізнесу - швейної компанії, яка спеціалізуватиметься на пошитті військової форми для жінок. А така продукція, як ніколи, актуальна в теперішній час. Підприємець вже має досвід у пошитті військового чоловічого одягу.

Грантові кошти Сергій витратив на придбання обладнання для пошиття основних елементів та обробки країв одягу, швейних машинок, інструменту для вирізання лекал одягу з тканини, фурнітуру, тканину для пошиття піксельної військової форми за стандартами Збройних Сил України, темно-зеленої військової форми за стандартами Національної Гвардії України та тактичних сорочок, футболок, балаклав та спідньої білизни тощо.
Підприємець на пошиття такого одягу планує задіяти працівників – технолога швейного виробництва та швачок. А у подальшому при розширенні виробництва - збільшити кількість найманих працівників.

Рівненська обласна служба зайнятості активно включилася у підбір кадрів для підприємця. І Рівненський міський центр зайнятості відібрав кандидатів, серед яких безробітна Сніжана М., що стажуватиметься безпосередньо у підприємця.

Усього на Рівненщині підприємці, які отримали позитивні рішення щодо одержання фінансування для розвитку чи започаткування своєї справи, планують створити понад 150 робочих місць.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.

Рівненська обласна служба зайнятості


 

#кредит  #служба зайнятості 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: