Рівненський обласний театр ляльок запрошує на виставу

Рівненський академічний обласний театр ляльок запрошує на виставу за столом для дітей від 3 до 6 років та їх батьків.

Смачна історія - це вистава про те, як маленька овечка прийшла в гості до голодного вовка на обід...

Ні, краще так - гостросюжетна історія з паперовими героями, в якій ми спробуємо розібратися чи може маленька беззахисна овечка дружити з дуже голодним вовком.

Тривалість вистави 35 хвилин.

Після вистави - майстер-клас по створенню героїв з історії, тривалістю 15-20 хв. Можливість спробувати себе у якості актора, і розіграти сцену з вистави.

Гарантуємо - буде смачно!

З огляду на Воєнний Стан в Україні, закликаємо дотримуватися правил попереднього бронювання квитків. Пам'ятайте: мова йде про безпеку наших дітей. Дякуємо за розуміння.

Вхід - виключно за квитками. Бронювання квитків у касі театру з 10 до 17:00, на сайті, або за телефоном: +38 068 589 7652 Ціна квитка: 60 грн. Вхід для внутрішньо переміщених громадян - вільний.

Рівненська міська рада