Рівненські атомники стали призерами VI фотоконкурсу ОМА

Працівники Рівненської АЕС стали призерами трьох номінацій VI фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки (ОМА).

Про це проінформував сайт Рівненської АЕС 

Цьогорічний фотоконкурс ОМА побив всі попередні рекорди, адже в цілому було подано більш як півтори сотні робіт від 54 представників п’яти українських АЕС, Дирекції НАЕК «Енергоатом», ВП «Атоменергомаш», Спеціалізованої медико-санітарної частини м. Нетішин та Східної об’єднаної організації профспілки. У числі учасників також дев’ять працівників Рівненської АЕС, які надали 28 знімків

За словами голови ОМА Павла Олещука, визначити кращі з кращих було досить складно, адже чимало світлин мають унікальні ідеї та захоплюють погляд глядача. Журі, у складі представників Дирекції Енергоатома, РАЕС, ЗАЕС, ЮУАЕС, ХАЕС, ЧАЕС, СООП та редакції газети «Атомник України», оцінювало роботи конкурсантів за такими критеріями, як художність, оригінальність та технічність. Також за результатами відкритого голосування у Facebook фотороботи учасників змагалися у кожній з номінацій за приз глядацьких симпатій.

У підсумку конкурсу в числі переможців названо двох працівників Рівненської АЕС. Світлина «Вона ніколи не спить» водія транспортного цеху Владислава Верби завоювала почесне друге місце у номінації «E=mc2», а фотографії «В гостях у колег» та «Спорт - це рух, рух - це життя» слюсаря цеху теплової автоматики і вимірювань Станіслава Харечка здобули призи глядацьких симпатій одразу у двох номінаціях «Енергія молоді - 20 років ОМА» та «Atom-covid-2019». Додатковими призами за чудові кадри будуть також нагороджені працівники РАЕС Віта Нишкалюк, Ігор Головач, Вікторія Шейкіна, Наталія Ланецька-Колбун та Юлія Кулаєва

«Впевнений, сьогодні ви не знайдете людину, яка б не любила закарбовувати пам’ятні моменти з життя на знімок. Адже так можливо передати атмосферу, яку ти відчував тоді та поділитися цим моментом з іншими, – коментує срібний призер фотоконкурсу Владислав Верба. – Конкурси ОМА це мотивація для розвитку власних талантів як творчих, так і професійних, тому дякую організаторам за таку можливість».

Згодом на усіх переможців очікують грошові винагороди та приємні призи від ОМА і партнера конкурсу НАЕК «Енергоатом». Найкращі світлини будуть використані для іміджевої продукції Атомпрофспілки, зокрема у календарі 2021 року.