Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненське міське управління архітектури очолив відомий архітектор-урбаніст

Міський голова Рівного Олександр Третяк поклав обов’язки начальника міського управління архітектури та містобудування на Дмитра Котлярова. Він буде на цій посаді до часу проведення наступного конкурсу.

Більше 5 років в Рівному це місце було вакантне, декілька разів оголошувалися конкурси, але бажаючих зайняти цю відповідальну посаду не було жодного. Згідно регламенту і законодавства, начальник міського управління архітектури та містобудування є головним архітектором міста.

До цього призначення, Дмитро Котляров працював головним архітектором проектів ТОВ “Майстерня МОСТ”, має кваліфікаційний сертифікат архітектора, є членом Спілки архітекторів України та містобудівної ради Рівного. Розробляв різні проекти громадських міських об'єктів, є автором і співавтором багатьох проектів приватних і багатоквартирних будинків, офісних центрів, інших будівель. Проводив воркшопи з проблем розвитку громади та урбаністики, відкриті лекції та виступи на тему розбудови міста та партисипації.

Вже в найближчі дні Дмитро поділиться своїми планами на цій посаді. Але до цього ми хочемо запитати в наших підписників: як ви вважаєте, які проблеми містопланування/забудови/архітектури в Рівному потребують вирішення в першу чергу? Пишіть ваші думки в коментарях.

Європейська Солідарність. Рівне

 

#призначення  #управління 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: