Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненська обласна клінічна лікарня відзначає сімдесятирічний ювілей

Рівненська обласна клінічна лікарня відзначає 70-річчя від часу створення закладу. З цієї нагоди сьогодні у Рівному  відбувається Всеукраїнська науково-практична мультидисциплінарна конференція «Хірургічні читання, присвячені 70-річчю Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка». У відкритті заходу взяв участь і голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, а також депутати обласної ради.

Обласну лікарню відкрили у 1951 році. А вже у 1970-ті роки заклад як найбільший лікувально-діагностичний організаційно-методичний центр області став базою передового досвіду МОЗ України.

Нині як головний лікувально-профілактичний заклад області лікарня забезпечує високоспеціалізовану (третинну) стаціонарну і поліклінічну (консультативну) допомогу населенню області на основі досягнень сучасної медичної науки і техніки, є базою для стажування, післядипломної підготовки випускників медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Наразі підписано договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за 18 пакетами послуг, з них пріоритетних - 7. Потужність стаціонару становить 719 ліжок, які розгорнуті на базі 13 центрів, 6 хірургічних та 4 терапевтичних відділень.

В обласній лікарні працюють 1603 медичні працівники. Серед них - доктор медичних наук, 13 кандидатів медичних наук, 10 заслужених лікарів України.

Тож сьогодні на конференцію у Рівному поважне зібралося представництво фахівців з провідних медичних та науково-медичних установ України. Під час відкриття заходу Сергій Кондрачук привітав усіх з ювілеєм.

- Сімдесят років – дуже поважна річниця, за якою стоять, без перебільшень, тисячі врятованих життів, десятки тисяч вдячних пацієнтів. Власне, цей ювілей – це ще й нагода підбити певні підсумки діяльності обласної клінічної лікарні, основною цінністю якої є науковий та фаховий потенціал. Саме цьогоріч у нашій лікарні провели унікальну операцію - аорто-коронарне шунтування на відкритому серці. Це ті надбання, якими ми повинні пишатися і які маємо розвивати надалі, - зазначив голова обласної ради.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Рівненщини та з нагоди 70-річчя комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Сергій Кондрачук вручив Почесні грамоти обласної ради фахівцям закладу: лікарю-ортопеду-травматологу обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології Юрію Каштану, завідувачу, лікарю-анестезіологу відділення анестезіології та інтенсивної терапії Анатолію Мельничуку, лікарю-отоларингологу центру мікрохірургії вуха та сурдоневрології Неонілі Сливюк, лікарю-методисту інформаційно-аналітичного відділу медичної статистики Мирославу Семаніву, лікарю-кардіологу відділення ішемічної хвороби серця та артеріальної гіпертензії Наталії Скорейко.

Конференція триватиме сьогодні протягом дня. Її учасники працюватимуть у шести секціях.


Рівненська обласна рада

#лікарня  #ювілей 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: