Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненщина: Діти на дистанційці, але не через карантин

На Млинівщині через аварійний стан будівлі Борбинської одинадцятирічки, де знання здобувають майже 250 дітей, навчальний процес переведено на дистанційну форму навчання.

Згідно з технічним обстеженням, проведеним у 2017 році, у навчальному закладі закрили чотири класні кімнати та приміщення бібліотеки. Призначена відповідальна особа, яка стежить за технічним станом приміщень, результати спостереження заносить у спеціальний журнал. Навчальний процес у школі триває у дві зміни. Для усунення подальшої руйнації провели укріплення дерев’яних конструкцій даху.

У лютому цього року технічний стан деяких приміщень одинадцятирічки погіршився, отож на засіданні комісії ТЕБ та НС Острожецької сільської ради та дирекції Борбинської ЗОШ дійшли консолідованого висновку: навчальний процес перевести на дистанційну форму, а також провести нове технічне обстеження будівлі школи та ґрунтів, на яких розміщений її фундамент.

Після отримання технічного звіту буде ухвалено рішення щодо подальшої експлуатації будівлі та навчання учнів.

У Борбині споруджується нова одинадцятирічка: цей об’єкт увійшов до президентської програми «Велике будівництво». Мешканці населеного пункту сподіваються на якнайшвидше введення її в експлуатацію.

Джерело: Голос України

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: