Радянський танк забрали у Рівному

Вчора на засіданні комісії з найменування вулиць вирішили позбутися символів радянської окупації у Рівному. І вже сьогодні у районі Пивзаводу забрали старий танк. 

За інформацією ITV media group.

Про це повідомляє секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. 

На цьому місці буде стояти наша українська техніка, яка захищала Україну від російських окупантів, а радянська САУ буде чекати створення музею радянської окупації чи краще сказати радянського мотлоху на «Пагорбі слави». І ще одне, всі гармати і танки, що стоять на «Пагорбі слави» розвернемо на Москву. Хочемо щоб це стало остаточним кінцем радянських міфів і руского міра у Рівного.