П`ять медалей вибороли рівненські самбісти на чемпіонаті України

З 27 по 30 січня 2022 року у Львові тривав чемпіонат України серед молоді (18 і 20 років) зі спортивного й бойового самбо.

Загалом у змаганнях брали участь 261 спортсмен з усієї України.

Команду Рівненської області представляли вихованці ДЮСШ#5 міста Рівного, яких тренує Дмитро Коба.

У перший день чемпіонату змагалися у спортивному самбо юнаки та дівчата віком 17-18 років.

Дарина Коба продемонструвала хороший рівень підготовки та стала срібною  призеркою чемпіонату України серед дівчат.

Спортсменка виграла три сутички і, на жаль, у фіналі травма ноги завадила стати чемпіонкою.

Микола Симончук виграв п'ять сутичок. Больовим прийомом він переміг у сутичці за вихід до фіналу чемпіона світу 2021 року! Проте, у фіналі поступився і виборов срібну медаль чемпіонату України!

У другий день змагань Тимур Самедов виборов срібло юніорського чемпіонату України. На жаль, травма ноги отримана ще в першій сутичці, завадила стати чемпіоном.

Третій день чемпіонату України серед юніорів для рівненських спортсменів був дуже результативним. Змагальсь з бойового самбо.

Михайлов Юрій у ваговій категорії 88 кг став чемпіоном України;

Куцель Максим у ваговій категорії 58 кг також виборов золоту медаль та став чемпіоном України;

Ляшук Едуард у ваговій категорії 71 кг - срібний призер!

Щиро вітаємо спортсменів із вдалим виступом на чемпіонаті!! Рівненська міська рада.