Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Профільна комісія розглянула земельні питання

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села під головуванням Віктора Щербачука.

Участь у засіданні взяв також голова обласної ради Сергій Кондрачук. У ході роботи депутати розглянули понад 30 питань порядку денного. Розпочали засідання зі звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення закриття та забезпечення можливості подальшого функціонування санаторних шкіл. Депутати одноголосно підтримали це звернення та рекомендували голові обласної ради винести його на розгляд сесії. 

Також члени комісії заслухали інформацію Головного управління Держегеокадастру у Рівненській області щодо виконання рішення обласної ради від 11.03.2016 №112 «Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Рівненській області на 2016 - 2020 роки», а також рекомендували винести на розгляд сесії питання Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Рівненській області на 2021 рік. Одне кадрове питання розглянули депутати, зокрема Про контракт з директором комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів». На цю посаду є чотири претендента. Комісія одноголосно рекомендувала  голові обласної ради винести всіх кандидатів на розгляд сесії.

Окрім того, профільна комісія розглянула питання про надання земельної ділянки в постійне користування КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації». Йдеться про 4,4 га земельної ділянки, що знаходиться на території Олександрійської сільської ради. Директор  закладу Оксана Кравчук зауважила, що ця земельна ділянка знаходиться на території реабілітаційного центру, однак неї оформлене право власності. Депутати це питання рекомендували також винести на розгляд чергового пленарного засідання. Водночас проєкт рішення  Про обласну цільову програму індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2021 – 2023 роки члени комісії запропонували розглянути на президії.

На розгляд сесії депутати також рекомендували спрямувати питання «Про передачу майна за адресою: Рівненська область, м. Костопіль, вул. Гетьманська, 1а, із спільної власності територіальних громад області у власність територіальної громади м. Костопіль та «Про надання згоди на прийняття службових квартир із власності територіальної громади міста Рівне у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області».

В ході роботи депутати обрали секретаря комісії. Ним став Олександр Коваль.

Пресслужба Рівненської обласної ради.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: