Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Потужна робота для місії з порятунку життів

12 травня у Рівному трагічно обірвалося життя 29-річного чоловіка. Батьки загиблого дали згоду на вилучення певних органів донора для подальшої їх трансплантації. Того ж дня до патрульної поліції звернулися представники з Міністерства охорони здоров'я з проханням здійснити супровід медиків до Рівного. Там у Центральній міській лікарні на трансплантацію серця очікував чоловік, а чотирнадцятьом лікарям з Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова потрібно було якнайшвидше дістатися туди.

Відлік часу йшов на години, тому дуже швидко потрібно було організувати екіпажі патрульних для здійснення супроводу, налагодити комунікацію між підрозділами, щоб все відбулося злагоджено, оперативно й ефективно.

Увечері, 12 травня, два екіпажі патрульних батальйону із забезпечення супроводження Департаменту патрульної поліції разом з лікарями терміново виїхали з Києва до Рівного, де медики провели операцію з пересадки серця. Вже о 6-й ранку наступного дня патрульні оперативно доставили назад до столиці лікарів та донорські нирки й печінку для інших реципієнтів. Лікарів уже чекали в операційній для проведення трансплантації.

Поліцейські, лікарі, представники МВС та МОЗ — усі, хто були залучені до цього процесу, проробили величезну роботу, щоб усе відбулося і люди отримали другий шанс на життя. Дякуємо лікарям, які творять дива. І бажаємо якнайшвидшого одужання усім хворим.

Співчуття і вдячність родині донора за це важливе рішення, яке подарувало шанс на життя одразу чотирьом людям.

Ми ж завжди готові прийти на допомогу, коли на кону життя!

Патрульна поліція Рівненської області

https://www.facebook.com/patrolpolice.gov.ua/videos/850324125566997

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: