Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Поліція Рівненщини взяла під охорону дванадцять медзакладів області

Дев’ять  із них — в обласному центрі. Профілактична робота щодо підкріплення чи забезпечення охороною медичних установ працівниками управління поліції охорони триває. 

Нагадаємо, першого вересня, відбулася робоча зустріч із представниками міської влади та екстрених служб щодо безпеки у лікарнях області. Ініціював її очільник поліції Рівненської області Олексій Камишанський після прикрого інциденту, що стався у Рівненській центральній міській лікарні, де раніше судимий зловмисник вчинив хуліганство відносно лікаря.

«Рівнянину повідомили про підозру у вчиненні хуліганства, — повідомив Олексій Камишанський. — Втім, попри те, те що злочин вдалося розкрити, безпека лікарів — в пріоритеті, тож нам потрібно згуртуватися та забезпечити їхній захист».

Відтак, було прийнято рішення про встановлення тривожних кнопок у всіх медичних установах області. 

«Наразі тривожні кнопки встановлено вже у 12 закладах, а сьогодні така функція доступна і для приймального відділення Центральної міської лікарні, — повідомив начальник управління поліції охорони ГУНП в Рівненській області Михайло Кононенко. Профілактична робота у цьому напрямку продовжується».


Відділ комунікації поліції Рівненської області 

#102  #лікарня  #охорона 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: