Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Подарували дітям радість

Це сталося завдяки діловим контактам керівництва райдерж-адміністрації з Рівненським земляцтвом у столиці України.

Радісно зустріли шановних гостей на подвір’ї багатодітної родини Олександра Тимофійовича і Тамари Василівни Матящуків з Тишиці. Олег Грошев вручив їх синові-п’ятикласникові Ярославу сучасний ноутбук. Такий же дарунок з рук київського мецената отримав і восьмирічний тишичанин Назар Осійчук. Його мама, Галина Олексіївна, сердечно подякувала гостям за такий приємний сюрприз.

Не менш зворушливою була зустріч у Яцьковичах sз членами багатодітної родини Олександра Федоровича та Людмили Андріївни Лафет. Непідробною дитячою радістю світилися очі їх тринадцятирічного сина Олександра, якому Олег Грошев подарував омріяний ноутбук.

- Ми вже думали, як всією сім’єю зібрати кошти, щоб купити комп’ютера, а тут така несподівана допомога надійшла від добрих людей із Києва, - сказала схвильована господиня дому Людмила Андріївна.

Слова щирої вдячності пролунали на адресу добродійників з вуст восьмикласника Березнівської ЗОШ № 2 Андрія Матящука, коли він отримував з рук Олега Грошева сучасного комп’ютера. Як здібний декламатор, Андрій прочитав керівникам району та київському гостеві свого улюбленого вірша.

• Павло Рачок

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: