Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Пісня «Шум» гурту Go_A увійшла до глобального чарту Billboard

Пісня «Шум» (SHUM), з якою гурт GO_A цьогоріч брав участь в «Євробаченні», стала першою піснею українською мовою, що потрапила до глобального чарту Billboard. Про це повідомляє NV.ua.

Як повідомляється, пісня потрапила у щотижневий глобальний чарт Billboard 200 (за винятком США) – Billboard Global 200 excl US, який складає журнал Billboard. Це вперше до світового чарту Billboard потрапила пісня українською мовою.

Наразі пісня Go_A займає 80 місце в чарті. Очолює чарт пісня K-pop-групи BTS – Butter.

Також пісня SHUM продовжує очолювати рейтинг 50 Viral чарту Spotify.

Зазначимо, що чарти Billboard — хіт-паради музичних релізів різних напрямів, що формуються Billboard на основі статистичних даних про продажі, радіоротації і інших параметрів залежно від характеру музичного чарту. Чарти публікуються в журналі Billboard і на сайті компанії. Основними чартами вважаються Hot 100 (топ-100 пісень і Billboard 200 (топ-200 альбомів).

Нагадаємо, що у 2020 році на національному відборі на «Євробачення» переміг гурт Go_A із піснею «Соловей». У березні того року конкурс скасували через пандемію коронавірусу. Національна суспільна телерадіокомпанія України залишила представником України на 2021 рік гурт Go_A і два роки працювала з артистами. У 2021 році музиканти написали кілька нових пісень для «Євробачення», з яких журі обрало Shum. Завдяки співпраці гурту і НСТУ пісню зробили під формат «Євробачення», зняли на неї кліп і підготували номер виступу.

У фіналі «Євробачення» гурт Go_A з піснею Shum посів п’яте місце. Згідно з глядацьким голосуванням – друге місце, за оцінками журі – дев’яте місце. Перемогу отримав гурт з Італії Mаneskin з піснею «Zitti E Buoni».

 

#Євробачення  #GO_A 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: