Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Під час бою з російськими окупантами загинув військовий з Рівненського району

Згідно з інформацією Гощанського об'єднаного районного ТЦК та СП 6 березня під час бою з російськими окупантами загинув старший солдат Леонід Васильович Довгополюк з села Федорівка.

Джерело Гощанська селищна рада.

Леонід Васильович народився 1 листопада 1962 року в багатодітній родині і був другою дитиною у сім’ї Довгополюків. Загалом батьки Василь та Галина Довгополюки дали життя й виховали восьмеро дітей - трьох синів і п’ять доньок.

Після закінчення середньої школи Леонід Васильович пройшов навчання в Корецькій автомобільній школі, де отримав посвідчення водія. Відтак пробував вступити в Рівненський аграрний технікум, проте закінчити навчання не судилось. Була можливість у чоловіка здобути освіту і в Харківській юридичній академії, направлення на навчання в якій йому дали в тодішньому місцевому колгоспі. Власне саме у Федорівському колгоспі «Більшовик», а після перейменування «Нива», він розпочав свою трудову діяльність. Працював механіком, водієм. Звідси відправився на строкову службу в армію.

Відтак повернувся у рідне село. Створив сім’ю, взявши за дружину жінку з майже дворічною донькою Діанкою. Згодом у них народився син Михайло. Обох дітей - і доньку, і сина, - огорнув турботою й безмежною батьківською любов’ю.

Аби забезпечити належне життя родини певний час працював водієм-«далекобійником» у Клевані, а згодом - у приватного підприємця.

З перших днів російсько-української війни на сході України не знаходив спокою, неодноразово цікавився чи не приходила йому повістка про мобілізацію. Її не було, тож урешті 2015 року він добровольцем пішов на війну, перебував у зоні проведення АТО на Донеччині, де ремонтував військову техніку. Згодом підписав контракт і до 27 грудня 2021 року захищав східні кордони нашої держави.

Коли 24 лютого цього року росія здійснила широкомасштабний наступ на Україну Леонід Васильович одразу вирішив, що повертається до служби.

- Своїх хлопців я самих не покину, - пригадує слова рідного дядька староста Федорівського округу Тетяна Зіневич. – Сказав і зробив. У свої 59 років він знову повернувся до побратимів, залишивши дружину, дітей та онука.

Він був надзвичайно порядною людиною, хорошим сім’янином, справжнім патріотом. Дядько всім серцем цінував рідну мову, українську церкву. Його втрата - тяжке горе для всіх нас.

Смерть Леоніда Васильовича Довгополюка - важка втрата для всієї України. Він поклав свою душу і тіло за Незалежність України, за те, щоб на нашій рідній Гощанщині ніколи не було чутно пострілів російських орків-посіпак.

Слава ГЕРОЮ! СМЕРТЬ ворогам!

За матеріалами газети Рідний край.

#Герої не вмирають! 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: