Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Перевірки будинків для літніх людей проведено на Дубенщині

На виконання протоколу засідання Комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області та на доручення голови Дубенської райдержадміністрації в районі створено районну комісію з перевірки державних, комунальних, приватних закладів з цілодобовим утриманням громадян похилого віку, а також алко/наркозалежних осіб.

До складу комісії, яку очолила заступниця голови Дубенської РДА Ірина Кружайло, ввійшли представники Дубенського районного управління управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області, управління соціального захисту населення та відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації.

Так, 11 та 12 січня районною робочою групою було здійснено виїзди до Дубенської, Радивилівської, Млинівської, Демидівської та Вербської територіальних громад. Учасники мобільної групи оглянули територію цих закладів, перевірили стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під’їзду до будівель і до пожежних гідрантів спеціальної техніки тощо. Крім того, перевірили умови перебування людей в даних закладах, поспілкувались із керівництвом

            «За два дні роботи ми перевірили п’ять закладів з цілодобовим утриманням громадян похилого віку, а також алко/наркозалежних осіб. – коментує Ірина Кружайло, заступниця голови райдержадміністрації. – Чотири з них – державної, та один – приватної форми власності. Членами робочої групи виявлено та вказано на ряд незначних недоліків, які мають бути усунені в найкоротші терміни. Загалом, усі заклади працюють на належному рівні, забезпечено гідні умови перебування та проживання тут людей».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: