Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Павло Дворський із синами боронить Україну на мистецькому фронті

Постать народного артиста України Павла Дворського  є символічною і знаковою для України. Він ніколи не зраджував українській пісні і гордо ніс її знамено упродовж усієї своєї сольної кар’єри. Нинішній ювілейний концерт артиста співпав із сумною і героїчною сторінкою новітньої історії  України – захистом нашого суверенітету від російського вторгнення в Україну.   Тож невипадковою є і назва концертної програми -  «За Україну». У суботу  народний артист разом із своїми синами Павлом та Вячеславом  дав концерт у Рівному в Міському будинку культури.

Організатором  концертного туру артиста виступила столична  концертна агенція  SADYBA MUSIC.

Поціновувачі таланту Павла Дворського  мали можливість насолоджуватися  виконанням  добре відомих хітів української естради «Смерекова хата», «Стожари», «Горнусь до тебе, Україно», «Нехай тобі розкаже дощ», «Буковинське танго», «Червона рута», «Українській армії – слава і хвала», Родинне вогнище» та багатьох інших добре відомих і знаних музичних композицій з репертуару народного артиста.

Під час концерту Павло Дворський разом із синами кілька разів згадували про українських воїнів, які нині мужньо боронять нашу державу від російського агресора. Традиційно, у ході концерту відбувся благодійний збір коштів для ЗСУ. Пізніше організатори концерту оголосили, що під час концерту було зібрано понад 13 тисяч гривень. Глядачі, а це були переважно люди старшого віку,  отримали неабияке задоволення від концерту.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: