Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Панахида за загиблим героєм, випускником Острозької академії Віталієм Дударчуком

11 листопада у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького відбулася панахида за загиблим героєм, випускником спеціальності 081 Право Національного університету «Острозька академія», командиром гірсько-штурмового взводу, лейтенантом, захисником України Віталієм Дударчуком.

Настоятель храму, протоієрей Василь Жуковський виступив із доповіддю:

«Кожен по-своєму бере участь у війні, яка зараз триває в Україні. Війна є не лише великим випробуванням для нашого народу, вона є серйозною перевіркою особистості, громади, держави, людства на зрілість. Упродовж тривалого часу в Острозькій академії професорсько-викладацький склад, ректорат намагалися й намагаються виховувати студентів патріотами, громадянами, жертовними членами нашого суспільства. Із перших днів війни студенти, випускники НаУОА беруть активну участь у захисті України. 

Сьогодні ми згадуємо пам’ять випускника Острозької академії Віталія Дударчука. Побачивши, що Батьківщина в небезпеці, він взяв у руки зброю й активно захищав свою землю проти російських агресорів, але, на жаль, загинув. 

Іоан Богослов у своєму Євангелії пише: «Немає більшої любові за ту, коли хто душе свою кладе за друзів своїх». Велика жертва, яку заплатив Віталій за нас із вами, це найбільше з того, що людина може заплатити у своєму житті. І Віталій приніс цю жертву ціною своєї любові, свого життя. Нехай в наших серцях завжди буде пам’ять про цю світлу, мужню, героїчну, прекрасну молоду людину, патріота України. Нехай Віталій стане прикладом для кожного з нас, яким чином потрібно боронити свою Батьківщину, іноді ціною свого життя».

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Віталія Дударчука. Сили й витримки родині.

Царство Небесне! Вічна слава герою!

Соломія Костенкова

#панахида  #Герої не вмирають 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: