Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Пам’ятник більшовицькому окупанту демонтували на Рівненщині

Пам’ятник московсько-більшовицькому окупанту Семену Патолічеву було демонтовано у селі Мирогоща Дубенського району.  Про це повідомили у спільноті “Декомунізація. Україна”.

За інформацією Horyn.info.

Багато років активісти добивалися аби пам’ятник прибрали із центру села, однак у Мирогощі довго відмовлялися проводити демонтаж. Інститут національної пам’яті  неодноразово звертався до громади, щодо демонтажу пам’ятника проте результату не було.

Нарешті, на сьомому році війни, громада таки дослухалася та знищила пам’ятник більшовицькому комбригу.

До слова, етнічний росіянин жодного стосунку не має до Волині, окрім того, що прийшов, аби її окупувати. Семен Патолічев народився 1 серпня 1879 в селі Золін Гороховецком повіту (нині Володарський район Нижньогородської  області) в родині сільського коваля. У 1900 році його призвали на військову службу. В цілому Семен Михайлович прослужив в Російській імператорській армії сімнадцять років. З початком Першої світової війни він відправився на фронт.

18 липня 1920 року під час запеклих боїв з військами польського генерала Крайовського за місто Дубно Рівненської області України був смертельно поранений. Поховали його в  Мирогощі. У липні 1968 йому встановили пам’ятник.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: