Номінувати Смілянського на премію імені Іва Гандона?

Фото УНІАН

  Така петиція вчора з'явилася на сайті Президента України

Її автор - Андрій Коніщев. Підписалося під петицією наразі 90 громадян. Очевидно, що на таку творчість автора петиції наштовхнув розмір зарплатні головного поштовика країни, яка перевишує навіть заробітки Дональда Трапма.

Загалом на Сайті Президента України можна віднайти й ще чимало, так би мовити, яскравих петицій. І багато з них мають величезну підтримку.

Цифри змінюються кожного дня, але це зовсім не означає того, що якщо якась з петицій набере необхідну кількість голосів, то питання буде вирішено саме так, як того бажає частина наших співвітчизників.

У цій ситуації важко навіть оцінювати ефективність і доцільність  такого інструменту  волевиявлення людей. Схоже, що петиції наразі виконують тільки одну мету – отримання людьми емоційної розрядки з приводу того, що їм дошкуляє.