НК Верес подарував книги дітям

Благодійна акція зі збору книг, ініційована НК «Верес», тривала упродовж майже місяця. Таким чином її організатори намагалися привернути увагу суспільства до проблеми забезпечення дитячих будинків літературою. Долучитися до акції і подарувати книгу дітям могли усі охочі. В результаті, організатори зібрали півтисячі книг. - З цієї величезної кількості літератури ми відібрали лише ті, які, на нашу думку, будуть найцікавішими для дітей. Відбір проводили за двома критеріями. По-перше, хотіли, аби більшість книг були україномовними. По-друге, вони мали бути орієнтовані на читача віком до сімнадцяти років і якомога яскравішими, – каже керівник відділу маркетингу НК «Верес» Артем НААВГУСТ. – Таким чином ми відібрали сто книг. Усі інші, за винятком радянської пропагандистської літератури, яку нам теж чомусь приносили – передамо до лікарень та будинків для людей похилого віку. Подарунок від НК «Верес» у вигляді книг вихованці Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Олександрія, прийняли з радістю. Загалом у закладі зараз проживає і навчається двадцять чотири дитини віком від трьох до вісімнадцяти років. Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)