Благодійна акція зі збору книг, ініційована НК «Верес», тривала упродовж майже місяця. Таким чином її організатори намагалися привернути увагу суспільства до проблеми забезпечення дитячих будинків літературою. Долучитися до акції і подарувати книгу дітям могли усі охочі. В результаті, організатори зібрали півтисячі книг. - З цієї величезної кількості літератури ми відібрали лише ті, які, на нашу думку, будуть найцікавішими для дітей. Відбір проводили за двома критеріями. По-перше, хотіли, аби більшість книг були україномовними. По-друге, вони мали бути орієнтовані на читача віком до сімнадцяти років і якомога яскравішими, – каже керівник відділу маркетингу НК «Верес» Артем НААВГУСТ. – Таким чином ми відібрали сто книг. Усі інші, за винятком радянської пропагандистської літератури, яку нам теж чомусь приносили – передамо до лікарень та будинків для людей похилого віку. Подарунок від НК «Верес» у вигляді книг вихованці Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Олександрія, прийняли з радістю. Загалом у закладі зараз проживає і навчається двадцять чотири дитини віком від трьох до вісімнадцяти років. Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)