Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рокитнівщині волонтери патріотично розмалювали місцеве укриття

На Рокитнівщині волонтерка Софія Денисюк разом з друзями патріотично розмалювала місцеве укриття. За ініціативи волонтерів ГФ «Рокитнівської Варти» на стінах бомбосховища розквітнув петриківській розпис.

На початку війни, розповідає дівчина, вона з іншими активістами прибрали це бомбосховище, обладнали там ліжкомісця, і залишили резерв продуктів. Також зробили дитячий куточок з іграшками. У підземній кімнаті для дітей провели ремонтні роботи, а саме - пошпаклювали стіни, утеплили підлогу.

Волонтерка Софія Денисюк зазначає: «Після ремонтних робіт, щоб стіна не була «голою», вирішили її розмалювати. З-під пензля виринула «петриківка», а ще стіни «заговорили» словами, які стали поширеними серед українців під час війни».

Тепер у час повітряних тривог знаходитися в укритті приємніше та спокійніше, каже дівчина, і закликає усіх зробити місцеві укриття комфортнішими для перебування. А вже за декілька днів активісти візьмуться облаштовувати інше бомбосховище.

Нагадаємо, днями начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль видав наказ про оперативне приведення до ладу укриттів в громадах.

Рівненська ОВА


 

#сховище  #волонтери 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: