На Рівненській АЕС відключили третій енергоблок

На Рівненській АЕС у зв'язку з балансовим обмеженням відключили та вивели в резерв треті енергоблок. Про це повідомляє прес-служба "Енергоатому". 

У зв’язку з балансово-системним обмеженням ДП «НАЕК «Енергоатом» згідно із ухваленою заявкою 21 травня 2020 року о 13:15 відключено від мережі та переведено у резерв енергоблок №3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС. Відповідно до нового Прогнозного енергобалансу виробництва та споживання електроенергії в енергосистемі України на 2020 рік плановий термін перебування енергоблоку у резерві до 04.08.2020.

Як зазначається, минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували усі чотири енергоблоки. Діє балансове обмеження. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з балансовим обмеженням потужність енергоблоку №3 РАЕС було зменшено до 56%.