На Рівненщині відзначили другу річницю створення 2-го окремого мотопіхотного батальйону «Горинь»

«Дякую кожному з вас за щоденний подвиг, за мирне небо над нашими домівками. Бажаю здоров’я, витримки, незламної волі, надійного родинного тилу, а головне – завжди повертатися додому живими», - звернувся до військових Юрій Приварський.

Присутні вшанували пам’ять бійців АТО, які віддали своє життя в бою за Вітчизну, а солісти обласної філармонії виконали патріотичні твори.

2-й окремий мотопіхотний батальйон «Горинь» був сформований у травні 2014 року з числа патріотично налаштованих мешканців Рівненщини. Із самого початку створення підрозділу посильну матеріальну допомогу надавали місцеві органи влади – Рівненська ОДА, облрада, міськрада, а також громадські організації, волонтери, небайдужі рівняни. Спочатку планувалося, що батальйон буде нести службу лише в межах Рівненської областi. Проте вже згодом бійці батальйону були направлені до виконання завдань в районі проведення АТО. Згодом батальйон «Горинь» був переформатований та підпорядкований Збройним Силам України.

Прес-служба Рівненської ОДА