На Рівненщині смілива продавчиня відбилась шваброю від розбійника зі зброєю
У ході досудового розслідування слідчі встановили причетність одного із зловмисників до скоєння розбійного нападу. Зі слів зловмисника, напередодні, 12 квітня, близько 21 години він у
балаклаві та зі зброєю зайшов до магазину на вулиці Городище, що в Острозі. В той час продавець перебувала у приміщенні сама та мила
підлогу. Молодик, погрожуючи жінці пістолетом, почав вимагати гроші. Вона не розгубилася та вдарила зловмисника шваброю, після чого той утік.
За фактом розбою відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
• Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області