На Рівненщині знайшли гігантського гриба

Цьогоріч грибний сезон на Рівненщині, м'яко кажучи, не вдався. Хоча, зважаючи на спрятливу погоду, любителі тихого полювання все ще не втрачають надію на щедрі корзини. Та й грибочки хоч дуже поволі, але стали з'являтися. А декому пощастило навіть величезного білого гриба знайти. 

У фейсбук- спільноті "Грибники Рівненщини" фото велетня оприлюднила Наталія Малащук. Вона повідомила, що знайшла його у Клевані. 

Вага знахідки - 1370 гр.