Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині теща знайшла свого зятя в колодязі

19 лютого о 9:44 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Добрятин Млинівського району потребує допомоги чоловік, який впав у колодязь.

На виклик виїхала бригада Млинівської підстанції екстреної медичної допомоги. Навколо потерпілого було чимало людей. Серед них і родичі, і односельці, і теща. Завдяки останній - чоловік живий.

З'ясувалося, що 18 лютого 43-річний чоловік пішов зрізати гілля і не повернувся. Його шукали до ночі всі сусіди та родичі. Вранці, о 9-ий годині, вкінці села поміж снігових кучугур, теща помітила сліди, які вели до закинутого колодязя присипаного снігом. Жінка гукала і звідти відізвався зять.

Теща одразу ж покликала на допомогу сусідів. Вони взяли сани запряжені кіньми та мотузки, аби дістати чоловіка. 30-метрової мотузки забракло, щоб його дістати, тож знайшовши 50-метрову - і витягли розшукуваного. Чоловік був у свідомості, мокрий та знесилений. Рідні одразу ж викликали рятувальників і швидку допомогу.

Бригада Млинівськоії підстанціії екстреної медичної допомоги оглянули потерпілого. Він жалівся на біль у спині і казав, що хоче їсти. Сказав, що впав у колодязь, бо він був засипаний снігом.

Попередній діагноз, який встановили медики екстреної медичної допомоги: загальне переохолодження, забій поперекового відділу хребта. Від будь-якої медичної допомоги та госпіталізації чоловік відмовився.

Фото ілюстративне

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: