Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині небайдужі жителі села створили громадську організацію, щоб захистити історичну спадщину

30 травня 2021 року у Тучині відбулися збори ініціативної групи, що ухвалила рішення про створення громадської організації з відновлення й розвитку Тучинського парку та інших історичних місць села. Про це повідомив на сторінці у Фейсбук "Славний Тучин" Іван Мельник 

"Громадська організація отримала назву "Тучинський спадок", а її головою обрано Валерія Сачука. Наразі головне завдання - реєстрація новоствореної організації у відповідних інстанціях та відкриття рахунку, - пише Іван Мельник. -

Варто нагадати, що Тучинський парк є пам'яткою садово-паркового мистецтва, вік якого становить понад двісті років. Парк заклав видатний ірландський ландшафтний архітектор Діонісій Міклер (Деніс Мак-Клер) за дорученням тогочасного власника Тучина Міхала Валевського.

Щоб зберегти Тучинський парк, на сьогодні важливо убезпечити його від незаконної господарської діяльності, зокрема, запобігти знищенню дерев та інших рослин, викиданню сміття, руху транспорту, прогону тварин тощо.

З огляду на те, що у Тучині є низка інших історичних місць, громадська організація розглядатиме можливість і їхнього захисту.

Проте, для того, щоб зазначена діяльність стала можливою, ГО "Тучинський спадок" сподівається на допомогу всіх небайдужих осіб, зокрема, благодійників, меценатів, представників влади та місцевого самоврядування, а також мешканців і гостей села."

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: