Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині Євген Клопотенко створить власну ферму

Зірковий кухар Євген Клопотенко на своїй сторінці у фейсбуці заявив, що вирішив створити власну ферму.

За інформацією «Рівненських новин».

У дописі зазначив, що знайшов господарство за допомоги голови Рівненської ОВА Віталія Коваля.

“Під час війни всі почуття загострюються. У мене також. Мій потяг до землі посилився неймовірно. Чотири роки я йшов до того, щоб зробити власну ферму. Ну, як йшов. Просто багато думав про це. І думка, що я можу на українській землі вирощувати українські продукти, сильно мені подобалася. Ще й ця проблема, з якою зіштовхнувся. У 100 років тому вперед я захотів відмовитися від продуктів, що мають іноземне походження, але, виявилося, місцями це неможливо. Бо от начебто часник – український продукт, але взимку на наш ринок завозиться китайський. Це знання зробило мені боляче. Ну якось не ок це, треба виправляти.

Коли я дозрів до певних дій, нас всіх поглинула війна. І з одного боку таким займатися взагалі не на часі. Бо треба гроші вкласти, вирощування розвити, там велечезна праця та інші деталькі, які не є гнучкими і потребують часу. А з іншого боку: коли як не зараз? Бо війна, нам треба вирощувати їжу у більших об’ємах, щоб забезпечити як мінімум себе продуктами, як максимум – допомогти країні. І стримувати цей порив я тупо не можу. Мені потрібно щось вирощувати. Инна Поперешнюк, доєднуйся до мене. Вже знайшов господарство з теплицями за допомогою Віталія Коваля.

Напевно, зроблю спробу працювати на землі. Бо маю бажання, а у такі сильні енергії треба стрибати. Щоб взимку в українців були українські продукти. Цьом”, – зазначив Євген Клопотенко.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: