Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині 12 привабливих ділянок чекають своїх інвесторів

Аудит земель на Рівненщині підштовхнув громади до формування масивів під індустріальні парки. На цьому наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Земля».

«Ми змогли знайти новий фінансовий ресурс для громад. Провели в Рівненській області аудит земель. В результаті - плюс 28 тисяч гектарів землі повернуто  до офіційного обігу. Один із наслідків аудиту – знайшли 12 масивів для створення індустріальних парків. Закликаю громади – створювати в себе такі індустріальні парки. Адже це зелене світло для інвесторів, за яких потрібно боротися та бути наполегливим», - зазначив Віталій Коваль.

Нагадаємо, на Рівненщині триває робота зі створення індустріального парку «Rivne industrial park», що на території Малолюбашанської громади. Довгий час ділянка у 125 гектарів існувала «на папері». Нині для облаштування інженерної інфраструктури індустріального парку у Рівненській ОДА планують залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Основні завдання індустріального парку Rivne industrial park: розвиток індустріального потенціалу регіону; активізація інноваційної діяльності; підвищення конкурентоздатності вітчизняної продукції; реалізація потенціалу імпортозаміщення; зростання обсягу інвестицій у регіон; збільшення податкових надходжень і платежів до бюджету та державних цільових фондів; створення нових робочих місць; підвищення рівня доходів у регіоні.

Успішний досвід аудиту земель на Рівненщині є прикладом для інших регіонів України.

#Коваль  #РОДА  #інвестиції 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: