Сьогодні, 12 червня о 12:54 годині до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, за адресою у селищі Новомалин по вулиці Революційна, Острозького району.
До місця виклику негайно було направлено черговий караул рятувальників 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Острог. Прибувши на місце виклику бійці ДСНС встановили, що горить житловий будинок, дерев’яний, розміром 6х9 м.кв., перекритий бляхою. На ліквідацію вогнеборці відразу ж подали вогнегасячі засоби. Вже о 13:30 пожежу було локалізовано, а о 15:20 повністю ліквідовано.
Внаслідок пожежі вогнем була знищена покрівля житлового будинку та близько чотирьох тон сіна та соломи. Завдяки вчасному повідомленню про пожежу та професійним діям рятувальників вдалося врятувати від знищення поруч розташований житловий будинок.
До ліквідації пожежі було залучено один пожежний спецавтомобіль ДСНС та четверо рятувальників. Наразі усі причини виникнення пожежі та завдані вогнем матеріальні збитки встановлюються. Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.