Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Дубенщині триває марафон благодійних заходів

Спільними зусиллями жителів краю зібрано понад 170 тис. грн. на підтримку Збройних Сил України.

 Минулими вихідними на території Бокіймівського ліцею відбулась благодійна ярмарка «Разом до перемоги!». Ароматна випічка, різноманітні тістечка, солодощі та інші кулінарні шедеври від місцевих господинь - так підготувались учні та їх батьки, колектив ліцею до благодійного заходу. Патріотичну атмосферу події доповнили творчі номери від ліцеїстів. Спільними зусиллями зібрано понад 112 тис. грн.

 Ярмаркували й у Рідківському старостинському окрузі Крупецької громади. Так, у селах старостату благодійну ініціативу активно підтримали місцеві жителі, підприємці, діти та молодь. Під час заходів було зібрано понад 28 тис. грн., які передадуть на потреби військових.

 У Козинській громаді благодійну творчу зустріч «Молитва за Україну» організувала місцева письменниця Любов Братащук. Захід пройшов у теплій та патріотичній атмосфері. Свою творчість присутнім подарували аматори сцени громади та гості з міста Дубно. Завершився вечір спільним виконанням відомої на увесь світ пісні «Ой у лузі червона калина». Зібрані 26 тис. грн. місцеві волонтери спрямують на придбання необхідних речей для військовослужбовців громади.

Низку благодійних заходів організували й провели в селі Майдан Семидубської громади. Так, мистецькі акції, благодійні ярмарки та розпродажі відбулись у місцевому клубі та школі. Зібрані під час заходів кошти у сумі понад 13 тис. грн. організатори передали волонтерам.

Дубенська районна державна адміністрація


 

#допомога ЗСУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: