Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

“Мобільний соціальний офіс”

Створено “Мобільний соціальний офіс” у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента. До його роботи, як розповів заступник голови райдержадміністрації Ярослав Березюк, залучаються представники управління праці та соціального захисту населення, пенсійного фонду, центру зайнятості, служби у справах дітей та територіального центру соціального обслуговування. При цьому налагоджено оперативне інформування населення щодо графіка виїзду спеціалістів у той чи інший населений пункт. Жителі краю дізнаються про це зі шпальт районної газети, з допомогою проводового радіо та оголошень, що їх у найбільш людних місцях розміщують керівники громад.
- Це хороша новація, - каже мешканець села Каноничі Василь Рижий. – Люди тепер не витрачають час, гроші, щоб поїхати в район та вирішити свої питання. Я ось звернувся, аби одержати тюнер. А ще – дошкуляє якість електрозабезпечення – на моїй вулиці зовсім низька напруга.
З-поміж питань, з якими найчастіше звертаються жителі сіл, за словами начальника управління праці та соціального захисту населення Володимирецької райдержадміністрації Юрія Тюски, чимало також тих, що стосуються пенсійних аспектів, “чорнобильських” виплат, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, зайнятості та ін.  Загалом під час чергового виїзду “Мобільного соціального офісу”, який 18 травня відбувся у Каноницькій та Кідрівській сільських радах, до нього звернулося 23 громадян. Всі вони одержали компетентні консультації та практичну допомогу, зокрема оформлено заяви щодо забезпечення селян тюнерами для цифрового наземного ефірного мовлення.  Наступний прийом громадян відбудеться 29 травня у Степангородській сільській раді.
Позитивно сприймають громади створення “Мобільних соціальних офісів” і в інших районах області.
• Світлана Тубіна

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: