Небайдужі рівняни продовжують тримати на своїх плечах культурний фронт, організовуючи для маленьких жителів міста та діток-переселенців чудові атракції.
Ось днями малеча збиралася на колективне музикування з Оксаною Гумінською, а ще - виготовляли поробки для військових - з теплими побажаннями та словами подяки.
Рівне - місто щирих і вдячних людей. Місто затишку та любові. Гуртуємось задля перемоги!
Рівненська міська рада