Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Машина рівнянина у Києві заважає комунальникам чотири дні робити ремонт

Машину з рівненськими номерами невідомий полишив у столиці на проспекті Бажана.

Джерело Рівне Вечірне.

Оскільки її не забирають уже четвертий день, то комунальники не можуть нормально відремонтувати вулицю. У соціальних мережах кинули клич, щоб власник забрав покинуте авто.

Машина з таким номерним знаком числиться за Романом Г.

На сайті «Посіпаки» можна знайти згадку, що особа, схожа, до цієї, була помічником нардепа попереднього скликання від БПП Олександра Дехтярчука. Загалом нардеп тоді мав аж 29 помічників. Левова їх частина, серед яких і Роман, допомагала на громадських засадах.

Так, пригадую. Колись був у мене такий помічник на громадських засадах. Ми з ним родом з одного села Голичівка, що на Кореччині. Однак я його дуже давно не бачив, - розповідає колишній нардеп Олександр Дехтярчук.

Виявилося, що дійсно у рівнянина була така машина, коли він працював у Києві в фірмі, яка спеціалізується на продажі кави.

Але нас переконують, що той машину вже давно продав іншій людині, а «Форд Фюжен» за ним просто числитися. Так чи інакше до нового власника автомобіля дійде інформація, що його потрібно забрати. Адже шляховики через нього не можуть нормально вкладати асфальт.

#курйоз 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: