Рішення суду набуло чинності й оскарженню не підлягає. За словами директора енергопрограм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАНУ Валентина Землянського, це означає, що лютневі платіжки стануть «важчими» вдвічі. Чи доведеться людям оплачувати борги, які не з їхньої вини накопичилися з травня 2015 року по січень 2016-го – поки неясно. Незрозуміло й таке, коли споживачі не будуть платити, то хто компенсує за незаконне, як виявилося, рішення Уряду, якщо не кінцевий споживач? А борг сягнув майже 5,5 мільярда гривень.