Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ловись, рибко, велика!

Здавалося б, що у наших водоймах уже давно немає такої великої риби. Й сучасним любителям-риболовам залишається тільки скрушно похитувати головами, слухаючи оповідки старших колег про їхні давні трофеї.

Проте, фотодокази з нещодавніх рибних полювань вперто доводять: є ще в річках Рівненщини риби-гіганти, більше того, іноді вони потрапляють не тільки на гачок, а й у соцмережі та газети.

Так, 9-го травня у соціальній мережі Фейсбук у групі «Риболовля на Рівненщині» мешканець області Сергій Гарбовський виставив фотографії зі своїм уловом. Знімки чоловік підписав так: «Сарни, р. Случ, силікон 3. Інквізитор 7-28, нитка 1 Х1, котушка ninja, леді бандит в кольорі 20 на двійнику».

Наступного дня – 10 травня – ще один мешканець Рівненщини похвалився своєю «річковою здобиччю». Чоловік впіймав сома вагою 7,3 кг і довжиною понад 1 м. Свій улов прокоментував так: «Горинь, донка на в’юна».

Однак інші рибалки в коментарях почали сперечатися. Так, дехто із них став сумніватися в улові й висловив думку, що пан Валентин хитрує, бо на Горині вже давно немає таких великих сомів – усіх виловили браконьєри.

На що Валентин Дулевич відповів, що такі великі рибини можна спіймати неподалік Дубровиці.

А 11-го травня своїм уловом похвалився мешканець області Вадим Тарасюк. Однак, пізніше чоловік додав, що фотографії він зробив ще минулого року, підписавши: «Хрінницьке водосховище, з човна. Фото минулорічне».

Олександра Нагорна

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: