«Автомобіль «Нива» провалився у каналізаційний колектор. Довкола все у воді, водій Дмитро забрався на дах автомобіля, очікуючи на допомогу» - написала Ольга на своїй сторінці у Фейсбук, а за добу опублікувала й фото, як, так би мовити, «ліквідовано» проблему - в каналізаційний люк встромили палицю.