У січні 2022 року 15 лебедів-шипунів Cygnus olor, що зимували на водосховищі Хмельницької АЕС помітили шийними кільцями, пише https://ostrog.rayon.in.ua/ На сторінці «Птахи України» Василь Ільчук 4 серпня розповів про те, де фіксували мічених птахів.
Одного лебедя незабаром після кільцювання бачили в місті Ізяслав.
Двоє птахів через рік повернулися на зимівлю на водосховище ХАЕС.
Один лебідь із весни до осені 2022 перебував у Литві. Одного в січні 2023 р. зафіксували в Румунії, а 1 – у квітні в Житомирській області.
Птаха з кільцем UT09 (на фото, у день кільцювання) реєстрували двічі: 4 березня 2023 року – у Словаччині та 9 липня 2023 р. – у Швеції.