Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Кохання сильніше за війну

Днями у місті Вараш одружилися Сергій та Ольга – переселенці з Донецької області. Молодята, як розповідається на сторінці у Фейсбук Головного управління ДСНС у Рівненській області, знайомі з 2012 року та вже двічі вимушені переїздити до інших міст України, аби уникнути тимчасової окупації: спочатку вони переїхали з рідної Горлівки до Світлодарська (обидва міста – Донецька область), а вже цьогоріч переїхали до центру Вараської громади.

Ольга працює у Вараському молодіжному центрі «Гуркіт», а Сергій – рятувальником у 12-й державній пожежно-рятувальній частині у Рівненській області.
За словами молодого подружжя, планували одружитися вже давно, однак Сергію необхідно їхати виконувати свій обов’язок – рятувати людей у безпосередній близькості до лінії фронту. Ця новина і стала поштовхом до пришвидшення узаконення стосунків. Зазначимо, до цього моменту вони ніколи не розлучалися надовго.
Від щирого серця бажаємо молодятам ні на мить не полишати одне одного, мирного неба над головою, кохання та благополуччя!

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: