Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Християнську етику" у школи Рівненщини: рекомендація депутатів

Депутати одноголосно підтримали запровадження такого курсу у школах.

Депутати профільної комісії Рівненської облради розглянули звернення Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями Міносвіти щодо вжиття заходів для збільшення охоплення учнів області викладання предметів духовно-морального спрямування.

Члени комісії одноголосно підтримали це звернення та рекомендували управлінню освіти і науки Рівненської ОДА підготувати лист, який буде нести рекомендаційний характер, щодо можливості впровадження цього предмету у школах, повідомляють у прес-службі облради. 

«Є автономія закладів освіти. Кожен керівник може приймати самостійно рішення по впровадженню того чи іншого предмету, який є в переліку дозволених, а також моделювати години його вивчення. Тому ми рекомендуємо, щоб цей предмет при за можливості вивчали у кожній школі», - додала Алла Черній.

Слід зазначити, що курс «Християнської етики» у школі впроваджується за згодою батьків усіх учнів та за наявності кваліфікованого педагога. 

Джерело: Рівне Вечірнєhttps://rivnepost.rv.ua/news/na-rivnenshchini-deputati-vistupayut-za-vprovadzhennya-khristiyanskoi-etiki-u-shkolakh?fbclid=IwAR0Day33nkEMhNHE51o0QLI9qmTuySLPB_aDKEYJfvJyVvCCJfpjpl25E6g 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: