Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Індустріальний парк Рівненщини увійшов до пріоритетного переліку Мінекономіки

Мінекономрозвитку підтримало ініціативу голови Рівненської ОДА Віталія Коваля про створення індустріального парку «Rivne industrial park». Тепер ця територія включена до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Таким чином, парк матиме усі перспективи стати діючим та отримати фінансування на облаштування інфраструктури.

Про це повідомив голова ОДА Віталій Коваль під час зустрічі з іноземною делегацією від Турецької Республіки за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні Гюльдере Ягмур Ахмета.

«Індустріальний парк – це один із інструментів залучення інвесторів. Загалом в Україні зареєстровано 47 індустріальних парків. Тепер і рівненський включений до пріоритетного переліку парків Мінекономіки. Тому ми можемо для інвестора запропонувати привабливу територію для облаштування їхніх виробництв», - зазначив Віталій Коваль.

Індустріальний парк «Rivne industrial park» розташовуватиметься на території Малолюбашанської громади. Загальна площа - 125,1 гектара.

Згаданий індустріальний парк вже став переможцем конкурсу «Золота ділянка 2020», що був реалізований польською Агенцією з інвестицій. Тепер на цю інвестиційну ділянку чекає промоція серед іноземних інвесторів.

Найближчим часом для інвесторів презентують усі складові цього парку.


Рівненська ОДА

#Коваль  #РОДА  #Rivne industrial park 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: