Їхала у Київ і заблукала: сарненські поліцейські звільнили зі снігового замету авто

 До поліції днями близько 04:30 звернулась жителька столиці, що вона разом із хворою дитиною, оминаючи перекритий міст, заблукала та перебуває в полі

 На допомогу негайно вирушив екіпаж сектору реагування патрульної поліції Сарненського районного відділу

 З’ясувалося, що жінка їхала із міста Ковель додому в Київ: за навігатором вона мала об’їхати міст, який перебуває на капітальному ремонті. Однак, через ускладнення погодних умов польову дорогу засипало снігом, тож кермувальниця потрапила у сніговий замет поблизу села Люхча Сарненського району

 Поліцейські звільнили автомобіль з снігової пастки, а також супроводили жінку на автодорогу «Київ-Ковель-Ягодин».

 Поліція застерігає:

- будьте максимально обачні та обережні під час негоди

- заздалегідь з’ясовуйте маршрут руху

- при можливості уникайте поїздок під час погіршення погодних умов.

 Пам’ятайте: якщо в дорозі сталася непередбачувана ситуація, звертайтеся до екстрених служб за телефонами 101 та 102.

Національна поліція України МВС України Сарненський районний відділ поліції Поліція Київської області