І братолюбіє пошли!


Як зазначила директор обласної універсальної наукової бібліотеки Валентина Ярощук, бібліотекарі через  соціальні мережі кинули клич до всіх жителів області й колег підтримати цю акцію. «Зважаючи на непросту ситуацію в країні,  намагалися підібрати поезію, яка б виражала сум за полеглими героями та єдність нашої нації. Отож вибрали такий твір, який називається «Молитва». Він мало відомий, не так часто виконується зі сцени чи вивчається в школі. Але ми вирішили на нього звернути увагу, бо він дуже актуальний», - зазначила Валентина Ярощук.
Отож на сходах обласної бібліотеки зібралися працівники книгозбірні та читачі. Також до флешмобу приєдналися і студенти духовної семінарії. Усі вони разом прочитали  вірш Тараса Шевченка «Молитва»:
Злоначинающих спини,
У пута кутії не куй,
В склепи глибокі не муруй!
А доброзиждущим рукам
І покажи, і поможи,
Святую силу низпошли!
А чистих серцем? – Коло їх
Постав Ти ангели свої
І чистоту їх соблюди!
А всім нам вкупі на землі
Єдиномисліє подай,
І братолюбіє пошли!
Після спільного читання всі охочі долучилися до декламування своїх улюблених віршів Тараса Шевченка.
• Ольга Дем’янчук