Глава Міноборони РФ Шойгу та глава Генштабу Герасимов зникли із публічного простору Росії

Журналісти звернули увагу, що Сергій Шойгу зник із публічного простору.

Глава Міноборони Росії Сергій Шойгу вже 12 днів не з'являється у публічному просторі, пише ВВС, передає Цензор.НЕТ

Востаннє він з'являвся у новинах російських агенцій ще 11 березня – тоді він поспілкувався зі своїм турецьким колегою Хулусі Акмаром. Того ж дня Міноборони розповідало про візит Шойгу до Центрального військового клінічного шпиталю імені Мандрика.

18 березня на сайті Кремля згадувалося, що Шойгу брав участь у нараді постійних сленів Ради безпеки із президентом Володимиром Путіним. Але фото та відео з цієї зустрічі не публікувалися. Тоді ж на Першому вийшов сюжет про те, як Шойгу вручає нагороди військовим, але картинка у ньому співпадала з відео, яке Міноборони публікувало 11 березня.

При цьому, до 11 березня новини про події за участю Шойгу публікувалися раз на кілька днів. Після 11 березня не повідомлялося і про заходи за участю глави Генштабу Збройних Сил Росії Валерія Герасимова.