Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Є загроза проникнення диверсантів у прикордонні з Білоруссю області

У столицю Білорусі, Мінськ, прибули близько 130 "вагнерівців", які розпочали тренування з білоруським охоронним підприємством "ГрандСервіс". Цій фірмі нещодавно доставили партію форми, яку використовують Збройні Сили України, схоже, загарбники планують влаштувати провокації з метою подальшого проведення мобілізації у Білорусі. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.

Наразі ризик застосування ворожих ДРГ на Волині, Рівненщині, Житомирщині та Київщині нині є високим. "З боку Білорусі є висока ймовірність застосування ДРГ на територіях Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської областей. Для чого це їм потрібно? Для звинувачення України у штучній дестабілізації обстановки та створення сприятливого грунту для проведення мобілізації серед білоруських прихильників Путіна", – зазначив Штефан.

За інформацією, якою володіє офіцер ЗСУ, нині у Мінськ прибула група "вагнерівців". "У Мінськ прибуло порядка 130 найманців ПВК "Ліга", які розпочали тренування з білоруським охоронним підприємством "ГардСервіс". Окрім цього, вищезгаданому підприємству доставили партію форми зразка ЗСУ. Для чого охоронникам форма ЗСУ? Явно, не для параду", – наголосив Штефан.

 

#провокація  #ДРГ  #білорусь 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: